Mercedes-Benz Dordrecht, Hogenbirk Dordrecht

Het adres in Dordrecht voor Mercedes-Benz bestelwagens. Onderhoud en verkoop nieuw en gebruikt


Contactgegevens Mercedes-Benz Dordrecht, Hogenbirk Dordrecht

Bezoekadres Correspondentieadres
Hogenbirk Bedrijfswagens B.V.  Hogenbirk Bedrijfswagens B.V.
Pieter Zeemanweg 50 Postbus 59224
3316 GZ  Dordrecht 3008 PE  Rotterdam
tel:  078 6511866  www.hogenbirk-mb.nl
 

Plan uw route naar de Pieter Zeemanweg 50 online met Google maps 

 

E-mailadressen  
Algemeen

info@hogenbirk-mb.nl
U kunt onderstaande adressen gebruiken om onze afdelingen direct te mailen.
De mail komt direct aan op de afdeling en kan zodoende sneller beantwoord worden.

Financiële Administratie administratie@hogenbirk-mb.nl
Debiteurenbeheer debiteurenbeheer@hogenbirk-mb.nl
ROC Beheer rocbeheer@hogenbirk-mb.nl
Receptie Dordrecht receptie.dordrecht@hogenbirk-mb.nl
Receptie Rotterdam receptie.rotterdam@hogenbirk-mb.nl
Magazijn Dordrecht magazijn.dordrecht@hogenbirk-mb.nl
Magazijn Rotterdam magazijn.rotterdam@hogenbirk-mb.nl

 

Service en Onderdelen
maandag t/m vrijdag   08:00 uur - 22:00 uur    
zaterdag 08:15 uur - 12.15 uur
 
Verkoop
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 14.00 uur

 

Openingstijden tijdens de feestdagen

Sinterklaas, 5 december: 

Geopend tot 16:00 uur

Kerstavond, 24 december: 

Geopend tot 16:00 uur

Kerstmis, 25 en 26 december: 

Gesloten; de nooddienst S24h is paraat

Oudjaarsdag, 31 december: 

Geopend tot 16:00 uur

Nieuwjaarsdag, 1 januari: 

Gesloten; de nooddienst S24h is paraat

Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart