• Bedrijfswagens
  • Trucks

Contactpersonen verkoop Vans & Trucks

Rotterdam


Stefan Koren
Accountmanager Vans
s.koren@hogenbirk-mb.nl


Cor Stolk
Accountmanager Vans
c.stolk@hogenbirk-mb.nl


Thijs Bakker
Commercieel Manager Vans
t.bakker@hogenbirk-mb.nl


Bas de Jong
Accountmanager Trucks
b.de.jong@hogenbirk-mb.nl


Jaco van Selm
Commercieel Manager Trucks
j.van.selm@hogenbirk-mb.nl


René Mooren
Fleetboard en Instructie
r.mooren@hogenbirk-mb.nl

Dordrecht


Wim Troost
Accountmanager Vans
w.troost@hogenbirk-mb.nl


Jaap de Haan
Accountmanager Vans
j.de.haan@hogenbirk-mb.nl


Michel Heijblom
Manager Certified
m.heijblom@hogenbirk-mb.nl


Leo Schot
Accountmanager Trucks
l.schot@hogenbirk-mb.nl


Joost van Bruggen
Commercieel Manager Vans
j.van.bruggen@hogenbirk-mb.nl


René Mooren
Fleetboard en Instructie
r.mooren@hogenbirk-mb.nl


Direct contact

Bel Hogenbirk Rotterdam: 010-4104000 of Hogenbirk Dordrecht: 078-6511866

Bel of mail mij WhatsApp Vestigingen


Acties en aanbiedingen

Citan accessoire-acties: € 500 voordeel.

Voor de Citan zijn er een drietal accessoirepakketten zeer aantrekkelijk ..

eVito Lines en actiepakketten

Pas zeer voordelig de eVito aan naar uw persoonlijke wensen.

Financiering vanaf 4,99%

U rijdt de Mercedes-Benz eVito nu extra voordelig in combinatie met Servi..

Financiering vanaf 4,99%

U rijdt de Mercedes-Benz Sprinter nu extra voordelig in combinatie met Se..

 

Waar bent u naar op zoek?