.

Contactpersonen 

Vestiging Rotterdam

Stefan Koren
Accountmanager Vans
s.koren@hogenbirk-mb.nl

Cor Stolk
Accountmanager Vans
c.stolk@hogenbirk-mb.nl

Thijs Bakker
Commercieel Manager Vans Rotterdam
t.bakker@hogenbirk-mb.nl

Bas de Jong
Accountmanager Trucks Rotterdam
b.de.jong@hogenbirk-mb.nl


Jaco van Selm
Commercieel Manager Trucks
en Speciale voertuigen
j.van.selm@hogenbirk-mb.nl

Michel Collée
Servicemanager Rotterdam
m.collee@hogenbirk-mb.nl

René Mooren
Specialist Fleetboard en Instructie
r.mooren@hogenbirk-mb.nl

 

Vestiging Dordrecht

Wim Troost
Accountmanager Vans
w.troost@hogenbirk-mb.nl

Jaap de Haan
Accountmanager Vans
j.de.haan@hogenbirk-mb.nl 

Michel Heijblom
Manager Used1

m.heijblom@hogenbirk-mb.nl

Leo Schot
Accountmanager Trucks

l.schot@hogenbirk-mb.nl


Joost van Bruggen

Commercieel Manager Vans

j.van.bruggen@hogenbirk-mb.nl

Wim Maaskant
Servicemanager
w.maaskant@hogenbirk-mb.nl

René Mooren
Specialist Fleetboard en Instructie
r.mooren@hogenbirk-mb.nl